Bisikletli Ulaşım Anketi

EMBARQ Türkiye olarak İstanbul Kalkınma Ajansı Doğrudan faaliyet Desteği kapsamında hazırlamakta olduğumuz “İstanbul’da Güvenli Bisiklet Yolları Uygulama Kılavuzu” ile merkezi ve yerel yönetimlere bisikletli ulaşım konusunda yön gösterecek bulgulara ulaşmayı amaçlıyoruz.

Gerçekleştireceğimiz bisikletli ulaşım anketi kapsamında 2000 kişiye online olarak ulaşmayı ve bu şekilde İstanbul’da bisiklet kullanan kişilerin mevcut koşullar hakkında beklenti ve sorunlarını tespit etmeyi hedefliyoruz.

En doğru sonuçlara ulaşabilmek adına bisikleti yoğunlukla kullanan bisikletli dernek ve platformlarının üyelerine ulaşabilmemiz büyük önem taşıyor ve bu noktada sizlerin destek ve yardımlarınızı bekliyoruz.

İstanbul’da Güvenli Bisiklet Yolları Uygulama Kılavuzu

Ankete katılımınız sonucunda ilk 500., 1000., 1500. ve 2000. kişilere çeşitli bisiklet aksesuarı hediyelerimiz olacak. 26 Kasım 2014 Tarihinde Studio-x te yapılacak proje kapanış toplantısında ise hediyeler sahiplerini bulacak.

Anket çalışması Akademetre araştırma firmasından  hizmet alımı yapmış bulunuyoruz. Birlikte çalıştığımız araştırma şirketi bağlı olduğu üst kurum gereği katılımcıların bilgilerini üçüncü şahıslarla paylaşmamaktadır. Bu anlamda anket katılımcılarına ait bilgilerin ve anket bilgilerinin kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağının da altını çizmek istiyoruz. Ankete katılımınızın bisiklet kullanıcılarının beklenti ve sorunlarını dile getirmek için ne derece önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyor, ankete katılımlarınızı bekliyoruz.

Anket için: http://goo.gl/0z6kXJ

GÜVENLİ BİSİKLET YOLLARI