Londra’nın simgesi çift katlı kırmızı otobüsü yeniden İstanbul’da

 londra

Londra’nın simgesi çift katlı otobüs, İngiltere ve Türkiye arasındaki ticari ilişkileri geliştirmek hedefiyle başlatılan GREAT kampanyası kapsamında Türkiye’ye gelmişti. Bir ay boyunca Ankara, Bursa, İzmir, Eskişehir, Gaziantep ve Adana gibi pek çok şehri ziyaret etti. Bu turun son durağı yine İstanbul olacak, GREAT otobüsü 20-25 Kasım’da İstanbul’da olacak.

Londra’nın şehir içi hatlarında kullanılan çift katlı kırmızı otobüsler birkaç yıl önce Thomas Heatherwick tarafından yeniden tasarlanmış. Bu otobüsler çevre dostu hibrid teknoloji kullanıyor.

how to get your ex back

GREAT kampanyası kapsamındaki bir aylık tur boyunca öğrencilere İngiltere’de eğitim konusunda bilgiler verildi. Bunun yanı sıra İngiltere’de ticaret yapmak isteyen girişimciler için vizeler konusunda kapsamlı bilgiler aktarıldı.

Londra’nın toplu taşıma sistemleri ülkenin ticari ilişkilerini güçlendirme amaçlı kampanyalarda kullanılan güçlü birer simge haline gelmiş durumda. Londra’nın metrosu London Underground da ülkenin turistik ve simgesel değere sahip toplu taşıma sistemlerinden biri.

zp8497586rq

Bu yazıya yorum yapılamıyor.